Magdalena Karowska - Fundacja Otwórz Oczy
Magdalena Karowska

Obdarzona przez los wspaniałą rodziną - mężem Pawłem i dwoma córeczkami: Marysią i Julią.  Od kiedy pamięta zaangażowana społecznie (choć przez ostatnuich 6 lat na "urlopie wychowawczym" ;) ) 
Autorka  i realizatorka wielu programów i projektów edukacyjnych, wychowawczych i profilaktycznych (dla dzieci, młodzieży i dorosłych). Doświadczona organizatorka wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Od prawie 20 lat instruktorka harcerska. Była komendantką Mazowieckiej Choragwi Harcerek ZHR, przez kilka lat w Głównej Kwaterze Harcerek - odpowiedzialna m.in.: za kształcenie kadry (jej absolutny żywioł). Prowadziła wiele kursów stacjonarnych i wyjazdowych oraz liczne warsztaty i wykłady. Autorka publikacji z zakresu edukacji i wychowania, w tym licznych scenariuszy zajęć i innych pomocy dla wychowawcow i nauczycieli.  Założycielka i przez kilka członek redakcji ogólnopolskiego pisma "Instruktor". Członek redakcji telewizyjnego magazynu dla młodzieży "Pojutrze" (m.in.:autorka scenariuszy, organizatorka planu). Dyrektor ogólnopolskiego konkursu "Do Wolnej Polski" dla uczniów gimnazjów i liceów (pod patronatem Premiera RP, Prymasa Polski, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego).
Wspiera różne działania prorodzinne oraz pro-kobiece utrzymane w nurcie "nowego feminizmu".
 
Przez kilka lat nauczycielka. Od ośmiu lat związana zawodowo z Państwowym Funduszem Rehablitacji Osób Niepałnosprawnych - gdzie zajmuje się komunikacją społeczną, koordynacjaosódków informacji, organizacją konkursów i różnych imprez.
 
Z wykształcenia geograf.

Wróć